Mycie elewacji

Elewacja to zewnętrzna warstwa ściany budynku, najczęściej kładziona na ocieplenie. Elewację robimy w rożnych kolorach, często w jasnych. Niestety narażona jest na działanie czynników zewnętrznych takich jak deszcz, smog, kurz, dzieci i piłki. Wszystkie te czynniki pozostawić mogą brudne plamy oraz elewacja może stać się szara i brzydka.
Mycie elewacji przywraca ją do stanu nowości. Powoduje, że odzyskuje swój świeży kolor oraz znikają zabrudzenia.

Mycie starej elewacji czy położenie nowej ?

Teoretycznie elewacja na budynku może być jedna i ta sama przez nawet kilkanaście lat. Jednakże z upływem czasu traci swój kolor i blask oraz ładny wygląd. Przez to, że brudzi się elewacja dom przestaje być łady i estetyczny. Gdy już jest na tyle brudny zaczynamy się zastanawiać co z tym zrobić. Pewnie mamy ochotę na malowanie elewacji ? Jednakże, warto się zastanowić, porozmawiać z fachowcem, np. z naszą ekipą bo czasem wystarczy mycie elewacji.
Mycie elewacji jest tańsze i wymaga mniej pracy jak również czasu. Dostępne są takie środki, że po myciu elewacji jest ona jak nowo położona.
Mycie elewacji w porównaniu z położeniem nowej może niczym się nie różnić w ostatecznym efekcie końcowym jeżeli chodzi o efekt wizualny. Zapewne więcej zostanie nam w kieszeni.
Mycie elewacji wskazane jest, gdy dom stoi w miejscu, gdzie jest narażony na duże kurzenie i brudzenie, np. przy kopalniach, drogach, po których jeżdżą auta z sypkim ładunkiem itd.

Jak umyć elewację ?

Mycie elewacji nie powinniśmy robić sami. Do mycia elewacji najlepiej wezwać fachową ekipę, która posiada niezbędny i profesjonalny sprzęt. Taką ekipą jesteśmy my.
Do mycia elewacji jak i przeprowadzania innych remontów domów podchodzimy profesjonalnie i obowiązkowo. Żadna, nawet wydajającą się błahą rzecz nie bagatelizujemy i traktujemy poważnie. Także mycie elewacji to praca, którą wykonujemy porządnie. Używamy dobrego sprzętu, który w żaden sposób nie uszkodzi mytej powierzchni. Śródki, które stosujemy bardzo dobrze myją i jednocześnie zabezpieczają elewacje przed zabrudzeniem oraz innymi czynnikami.
Mycie elewacji odbywa się z poziomu podłoża oraz z drabiny i podnośnika, w zależności od warunków.
Mimo, iż zajęcie wydawać by się mogło prozaiczne, takim nie jest. Wymaga doświadczenia i wprawy. Trzeba myć tak by nie uszkodzić elewacji.

Kontakt z nami to dobry wybór.

Na rynku jest wiele ekip jednakże nie każda jest godna zaufania. Dom jest bardzo ważny, często dorobkiem całego życia. Dlatego tak ważne by pielęgnacją jego zajmowała się profesjonalna ekipa, taka jak nasza.
Mycie elewacji, remontowanie, izolowanie, adaptacja poddaszy, remonty i wykończenia to nasza branża, w której mamy bogate doświadczenie i wykwalifikowaną widzę.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy, że nie zawiodą się Państwo na nas.