o nas

W dzisiejszych czasach, kiedy na rynku jest tak wiele firm oferujących naprawy i remonty domów trudno wybrać ekipę solidną, uczciwą, prawdziwie znającą się na swoim fachu.
Pseudo budowlańców jest wiele a firm z dużym doświadczeniem budowlanym co raz mniej.
My zostaliśmy w Polsce by móc zaoferować Państwu nasze usługi, by Polacy też mieli ładne, starannie i fachowo wykończone domy i mieszkania.

Nauka i jeszcze raz nauka


Nasza nauka z zakresu budownictwa rozpoczęła się wiele lat temu. Do dziś poznaliśmy tajniki i triki jak odpowiednio postawić, wykończyć i wyremontować dom lub mieszkanie ponieważ na rynek wchodzą coraz to nowsze rzeczy. Nowoczesny styl z użyciem nowinek rynkowych nie jest dla nas czarną magią. Potrafimy natomiast zaczarować budowane i remontowane pomieszczenie w taki sposób, że Inwestor będzie oczarowany.

Budowa i remont domu z sercem


Prace remontowo budowlane to nie tylko dla nas sposób na zarabianie pieniędzy. To też nasze zainteresowanie. Nie można nic ładnego stworzyć, gdy się tego nie lubi. I tak jest w naszym przypadku. W naszą pracę wkładamy nasze serce. Dlatego Inwestor dostaje nie tylko estetyczne, ładne, nowe wnętrze ale i przytulność i harmonię.
Potrafimy zastosować tradycyjne materiały jak i nowoczesne. Mamy cierpliwość do układania mozaiki i nietypowych elementów.
Klientowi doradzimy, gdy niezdecydowany, pomożemy zakupić niezbędne materiały.
Staramy się prace wykonywać według planu i harmonogramu aczkolwiek zawsze wydłużamy go na sytuacje nieplanowane.

Uporamy się z glazurą, malowaniem, hydrauliką i murowaniem. Całą  tak zwaną "budowlankę" znamy od podstaw. Przewidujemy następstwa, jesteśmy ostrożni ale i też nie boimy się zaryzykować na życzenie Klienta i stworzyć coś na prawdę wyjątkowego i odważnego.
Małe mieszkania, domy i duże rezydencje, każde pomieszczenie wykonamy z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły. Przez lata pracowaliśmy nad naszym doświadczeniem by teraz móc powiedzieć, że nasza ekipa to spełnienie marzeń o pięknym domu, wnętrzu, tym wymarzonym.

 

Czekamy na Twój kontakt


Polecamy się wszystkim, którzy chcą mieć przeprowadzony remont raz a porządnie. Tym co zmieniają całkowicie design i tym co chcą tylko odświeżyć a zwłaszcza tym co budują swój DOM.  Nasz profesjonalizm i doświadczenie pukają do Twoich drzwi. Wystarczy otworzyć i umówić się z nami na dogodny dla nas wszystkich termin.