Remonty domów Sulejówek

Remonty domów Sulejówek kierujemy do właścicieli domówi i mieszkań.
Niezależnie od tego czy remontowany dom jest stary czy nowy remont możemy przeprowadzić od podstaw, od zerwania starych podłóg, usunięcia tynku, demontażu okien i drzwi.

Etapy remontów domów w Sulejówku

W pierwszym etapie remontów domów Sulejówek demontujemy to co stare i zniszczone. Zrywamy tapety, tynki. Burzymy ewentualnie ściany.  Uzgadniamy niezbędne rzeczy z Inwestorem, zapoznajemy się z projektem jak również możemy doradzić z punktu widzenia fachowca. Przed przystąpieniem do pracy zabezpieczamy rzeczy, które będą nam towarzyszyły i których nie można zniszczyć. Zabezpieczamy również inne pomieszczenia przez zakurzeniem i zabrudzeniem. Jeżeli remont przeprowadzany jest w miejscu publicznym zabezpieczamy i stawiamy tabliczki informacyjne, aby nikt niepowołany nie wszedł na plac budowy.
Drugi etap to przejście do prac remontowych, kładzenie posadzek, podłóg,  wstawianie okien, drzwi, armatury, malowanie lub tapetowanie ścian. Przeprowadzamy konsultacje z Inwestorem, aby remont zawsze szedł po jego myśli.
Trzeci etap podczas remonty domów Sulejówek  to sprzątanie. Remontowanie pomieszczenie oddajemy Inwestorowi czyste. Oprócz pozbierania materiałów i odpadów poremontowych czyścimy podłogi, okna z kurzu  i pyły.

Czystość, schludność, estetyka

Mimo, że remont wiąże i kojarzy się z brudem to jednak nie musi tak być do końca. Remonty domów Sulejówek przeprowadzamy tak, aby na finischu Inwestor nie musiał siedzieć i tydzień sprzątać nim będzie mógł skorzystać z nowego pomieszczenia czy całego domu.
Dbamy o to by na bieżąco czyścić i usuwać zarudzenia, zwłaszcza po materiałach, które ciężko po czasie usunąć.  Kończąc prace sprzątamy nieczystości poremontowe, zrywamy taśmy i wszystkie zabezpieczenia. Remonty domów Sulejówek zakańczamy na  gotowe, do zamieszkania.


Solidna i uczciwa firma


Jesteśmy firmą legalnie działającą. Posiadamy wielkie doświadczenie. Nasze prace są profesjonalnie. Wykonujemy remonty domów Sulejówek w stylu nowoczesnym oraz tradycyjnym. Według projektu oraz wytycznych inwestora. Wykorzystujemy materiały wysokiej jakości, nowości jak również standardowe. Wszystko zależy od Klienta. Wystawiamy niezbędne dokumenty, faktury vat, zaliczkowe. Przed przystąpieniem do prac przedstawiamy zakres robót oraz materiałów w ofercie a po zakończeniu prac wystawiamy gwarancje. To wszystko daje Państwu pewność, że jesteśmy solidną i uczciwą firmą, fachowo podchodzącą do każdej pracy remontowej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu  i skorzystania z naszych usug.