Wykończenia domów Sulejówek

Każdy z nas ma marzenia. Jedni marzą o bogactwie, drudzy o sławie, inni znowu o ciekawej i dobrze płatnej pracy pełnej wyzwań. Jednak podstawą do spełniania marzeń w każdym miejscu, także w Sulejówku, jest dobrze zbudowany i wykończony dom. Bez niego trudno by było wyobrazić sobie powodzenie realizacji jakichkolwiek planów, choćby najznakomitszych. Przecież jak możemy w przyszłości być milionerami, nie mając dachu nad głową, prawda?

Wykończenia domów Sulejówek - spełniamy marzenia

     Budowa domu to jednak nie wszystko. Przecież po postawieniu murów i położeniu dachu zostają nam tylko gołe ściany, bez zabezpieczenia i chociażby podstawowego wyposażenia sanitarnego. Wtedy powstaje pytanie: jak tu spełniać marzenia w otoczeniu samych pustaków i cegieł? Trzeba to otoczenie jakoś ożywić, upiększyć. We wprowadzeniu w życie Państwa planów na przyszłość chce w ten sposób właśnie – ożywiając i czyniąc otaczający świat pięknym i wygodnym - pomóc nasza firma. I tu właśnie rozpoczyna się szeroki temat wykończeń.

    W jaki sposób nasza firma realizuje wykończenie domu bądź mieszkania:

1.    Rozmowa z klientem

Każdy ma swoje indywidualne potrzeby i wymagania, więc przed rozpoczęciem prac związanych z wykończeniem domu bądź mieszkania konieczne jest uzgodnienie z inwestorem, czego oczekuje od naszej ekipy.
Następnie ustalamy z klientem, jakich materiałów należy użyć, aby zbalansować jakość i koszta wykonania.
    
2.    Omówienie warunków i podpisanie umowy
            
Omawiamy termin zakończenia poszczególnych etapów prac i ogólny termin     oddania obiektu oraz podpisujemy umowę.
 
3.    Przygotowanie pomieszczeń do pracy, poprawki,  zakup materiałów (farby, płytki, panele)

Wykonujemy niezbędne czynności przygotowujące  do wykończenia domu bądź mieszkania (gruntowanie, usuwanie niedoskonałości, zakup materiałów)

4.    Wykończenie pokojów, łazienek i pomieszczeń użytkowych (w tym schodów)

Usunięcie nierówności, gruntowanie, malowanie ścian i sufitów, położenie paneli, płytek.

5.    Oddanie wykończonych pokojów, łazienek i pomieszczeń użytkowych
6.    Montaż armatury oraz innych dodatków ustalonych z klientem.
7.    Prace porządkowe i oddanie gotowego lokalu

Zadowolenie i satysfakcja to nasz cel

    Zależy nam bardzo na satysfakcji naszych klientów, dlatego naszym celem jest wykonanie powierzonych nam zadań w sposób jak najlepszy, terminowy i dostosowany do wymagań klienta. Zależy nam także na tym, aby materiały użyte do wykończeń były jak najlepsze jakościowo i cenowo.
Dlatego też, jeżeli chcesz aby wykończenie domu Sulejówek było dla Ciebie spełnieniem marzeń, to skontaktuj się z nami. Posiadamy duże doświadczenie, bogatą wiedzę, stosujemy nowoczesną technikę. Państwa dom to nasza wizytówka.