oferta

Tak jak sama nazwa wskazuje zajmujemy się tematem budowlanych.  Budownictwo ma wiele gałęzi i trudno być specjalistą w całym tym zakresie. Dlatego my skupiliśmy się na kilku z nich:


Pogotowie budowlane


Pogotowie budowlane to temat dość nowoczesny i nietypowy. Założeniem naszego pogotowia są szybkie interwencje. Mają one miejsce w przypadku nagłej awarii, nieprzewidzianego zdarzenia. Przyjeżdżamy jak najszybciej się da. Zgłosić się do nas można późną porą wieczorową, w weekend a nawet podczas świąt. Usuniemy usterkę, zabezpieczymy miejsce newralgiczne tak by można spać spokojnie i bezpiecznie.


Budowa domów


Budowa dużych i małych domów, w stylu klasycznym i nowoczesnym, z użyciem materiałów najróżniejszych, cegły, pustaki, bloczki itd. Domy parterowe, kilku piętrowe. Każdy budynek wznosimy według projektu i wytycznych kierownika budowy. Wszystkie prace idą sprawnie, bez przestojów. Trzymamy się harmonogramu prac. Budynki wzniesione przez naszą firmę są trwałe i ładne, spełnieniem marzeń.


Remonty mieszkań i domów


Wykonujemy wszelkie remonty domów i mieszkań. Zarówno odświeżenie wnętrza jak i jego całkowitą zmianę. Wyburzamy i stawiamy ścianki, malujemy, tapetujemy, kładziemy glazurę, wykonujemy podwieszane sufity, wstawiamy oświetlenie. Remonty przeprowadzamy z użyciem najlepszych materiałów, podpowiadamy, pomagamy przy wyborze tych odpowiednich. Stosujemy na życzenie klientów technikę tradycyjną jak i nowoczesną.
Remonty przeprowadzamy zawsze szybko, pozostawiając po sobie porządek, miłe wrażenie i co najważniejsze zadowolenie Klienta.


Zakładanie armatury i hydrauliki


Montaż wyposażenia łazienkowego oraz kuchennego również wchodzi w naszą ofertę. Montujemy krany, zlewy, wc, bidety, wanny wszelkiego typu i kabiny prysznicowe. Dokładnie uszczelniamy, gdy jest taka potrzeba doklejamy glazurę czy wycinamy ją.  Przerabiamy hydraulikę, tak by móc zmienić miejsce danej armatury.


Montaż okien i drzwi


Wstawiamy okna i drzwi do nowych budynków. Wymieniamy stare stolarki okienne i drzwiowe. Poszerzamy lub pomniejszamy otwory okienne i drzwiowe. Co najważniejsze robimy to szybko i staramy się zachować czystość zwłaszcza, gdy pracujemy w zamieszkanym pomieszczeniu. Dokładnie ocieplamy i poziomujemy. Okno i drzwi wstawione przez naszą firmę będzie funkcjonowało bez zarzutu przez wiele lat.


Drobne naprawy


Często coś w domu czy w mieszkaniu się popsuje, zużyje trzeba coś wymienić. Wówczas służymy pomocą. Wymienimy klamki, wkleimy lustro, dotniemy blat, przykręcimy półkę, naprawimy lub wyminiemy kran. Podejmujemy się wszystkich  małych napraw lub drobnych rzeczy do zrobienia