Izolacja tarasów Stara Miłosna    Taras jest bardzo dobrym miejscem do spotkań i zabaw, powinien więc spełniać jak najlepiej swoje zadanie, nie powodując przy tym problemów. Izolacja tarasów Stara Miłosna ma właśnie  na celu zapobiegnięcie takim problemom. Taras jako taki najczęściej jest po prostu - przystosowanym do poruszania się po nim – płaskim zadaszeniem  jakiegoś pomieszczenia, dlatego  jego prawidłowe odizolowanie jest tak ważne. Nie chcemy przecież, żeby po wykończeniu parkietu na naszym tarasie nagle w pomieszczeniu pod nim powstały jakieś przecieki. Były by one bardzo problematyczne w wykryciu ich źródła oraz naprawie.

Izolacja? W jakim Celu?

    Dlaczego w ogóle izolujemy taras w Starej Miłosnej ? Przecież cały deszcz – który na niego spadnie - spłynie do rynny! Śnieg i lód po pewnym czasie również przecież się roztopią i ściekną. Niestety, to nie wystarcza. Żeby mogło stać się tak, jak wspominaliśmy wcześniej, podłoga tarasu musiała by być pochyła,  co mogłoby doprowadzić do poślizgnięć. Poza tym nie ma stuprocentowo odpornego na wilgoć materiału, który można by w tym przypadku zastosować. Woda to niestety nie jedyny czynnik działający niekorzystnie na powierzchnię tarasu. Nie mniej ważne są także:

•    duża rozpiętość temperatur w ciągu roku

    Roczna amplituda temperatur może wynosić od -30O C do nawet +70O C ze względu na     długi czas ekspozycji na słońce

•    Różnica temperatur w ciągu dnia

    W zależności od pory roku wartość amplitudy temperatur w ciągu dnia może wynosić nawet     20OC

•    długi czas zalegania śniegu i lodu w zimie


    Czynniki te są istotne na izolację tarasów Stara Miłosna, gdyż ze względu na rozszerzalność i kurczliwość temperaturową materiałów bardzo często dochodzi do powstawania naprężeń, a w efekcie – po pewnym czasie – mikropęknięć, które mogą być źródłem przecieków. Ostatnim – lecz równie ważnym – powodem, dla którego należy dokonać izolacji tarasu,  jest kwestia oddawania ciepła. Przez strop bowiem uciekać może go mnóstwo, co spowoduje niechybnie zwiększenie wydatków na ogrzewanie pomieszczenia. Jest to ważny element rozważań na temat zaizolowania każdego tarasu, więc musimy wziąć go poważnie pod uwagę.


Izolacja tarasów Stara Miłosna to nasza specjalność

    Izolowaniem tarasów zajmujemy się już od lat. Naszej firmie nie obce są najnowsze technologie wykorzystywane w docieplaniu i separacji wilgoci. W samym procesie wykorzystujemy zawsze materiały najwyższej klasy, dopasowane do możliwości finansowych zleceniodawcy.   Dzięki temu nie będą Państwo musieli się martwić o poziom wykonania izolacji tarasu waszego tarasu.

Dzięki nam życie będzie szczęśliwsze

    Taras to miejsce odpoczynku, refleksji, zadumy i zabawy. Jeśli więc Państwa taras ma spełniać wszystkie swoje zadania bez narażania na dodatkowe koszta związane z usuwaniem przecieków i ogrzewaniem, prosimy o kontakt z nasza firmą. Nasze usługi wykonujemy sprawnie i fachowo, co na pewno Państwa zadowoli. Uśmiech na twarzy zleceniodawcy wynikający z dobrze wykonanej pracy to dla nas największa nagroda.